سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تزوّدوا فانّ خیر الزّاد التّقوی... زادو توشه بردارید پس بهترین توشه تقوی است
من عاشق محمد(ص) هستم را لایک کنید یا در وبلاگتان بازنشر دهید
تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 دی 1393 ساعت 21:15
 
در پی اهانت مجله فرانسوی به رسول الله الاعظم محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، حجت الاسلام شهاب مرادی دست به کار جالبی زده است.
به گزارش جهان به نقل از ابنا، حجت الاسلام شهاب مرادی در صفحه اینستاگرامش نوشت: روایت شده؛ بعد از رحلت رسول خدا، شخص نامسلمان و تازه واردی در مدینه، بعد از ملاقات و پرسش‌هایی از امیرالمومنین علی علیه السلام، وقتی پاسخ سخت‌ترین سوال‌هایش را گرفت از حضرت پرسید: آیا تو محمدی؟ مولا این سخن را محترمانه ندانست و فرمود: وای بر تو! «من بنده‌ای از بنده‌های محمدم» انا عبدٌ من عبیدِ محمّد - لذا به نظر می‌رسد شعار «من محمدم» شعار مودبانه‌ای نباشد.


در پی اهانت مجله فرانسوی به رسول الله الاعظم محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، پیشنهاد و درخواست می‌کنم این تصویر و متن زیر؛ شعارهای آن به صورت هشتگ‌ها را بازنشر بدهید:

I love Mohammad «P. B. U. H»
I hate terrorism.
I condemn insulting the holy prophets.
من عاشق محمدم
از تروریسم متنفرم
توهین به پیامبران الهی را محکوم می‌کنم


برای بازنشر این عبارات به صفحه زیر مراجع کنید:
instagram.com/p/x3uhLKGcP

http://www.abna24.com/cache/image/2015/01/15/b47269b3634c53af8c2fbce02e5bac4a.jpg


+ قلمی شده در  شنبه 93/10/27 توسط جعفر |  پژواک

توهین کردن آنهم به مقدسات دیگران کاشتن خشمی مقدس است که بروز یافتن آن را در مجله شارلی ابدو دیدیم. 12 نفر کشته شدند تا دیگر کسی جرات توهین به مقدسات را پیدا نکند. هرچند داعش گروهی جانی و تروریست است اما این اقدام داعش باید زودتر از این توسط هر مسلمانی که قادر به اینکار بود انجام می شد. شارلی ابدو مجله ای است سرشار از توهین به مسلمانان و پیامبرشان و ادامه توهینهای این نشریه موهن مطمئنا بازهم بی پاسخ نخواهد ماند.


+ قلمی شده در  سه شنبه 93/10/23 توسط جعفر |  پژواک

امروز علی مطهری نطقی داشته که فایل صوتی آن هم در سایتها هست اگر کسی بخواهد نمونه ای از ترکیب حق و باطل را ببیند در این نطق به وضوح آشکار است:

1- اشاره به جشنواره عمار 2- تعریف از کارهای خوبی که در کشور انجام می شود و شده 3- حمایت از سران فتنه 4- توهین به حماسه نهم دی مردم و ...

نکته جالب اینجاست که ایشان اعلام کرد که همه می دانند که من هیچ تعلق خاطری به آقایان موسوی و کروبی ندارم و در انتخابات سال 88 به محسن رضایی رای دادم!

ولی من فکر می کنم که مردم همه می دانند که ایشان به آقای رفسنجانی تعلق خاطر ویژه دارد و یادم هست که احمدی نژاد در مناظره با موسوی به این موضوع اشاره کرد که سه نامزد موجود در واقع یک نفرند و آن همان آقای رفسنجانی است.

و شکی نیست که این نطقهای علی مطهری همه بر اساس سفارش آقای رفسنجانی است حال من می گویم تعلق خاطر است شاید شما بگویید فاکتور دارد.


+ قلمی شده در  یکشنبه 93/10/21 توسط جعفر |  پژواک

پنچمین اجلاس وحدت اصولگرابان در حالی برگزار شد که حضرات از دعوت کردن از احمدی نژاد به عنوان یکی از رهبران شاخص اصول گرایی خود داری کردند.
قضیه 11 روز خانه نشینی او شاید دلیل بر این باشد که اصولگرابان دور احمدی نژاد را خط گرفتند یا شاید جربان انحرافی!

اما چیزی که مسلم است جریانها و نهادهایی بودند که احمدی نژاد به آنها باج نمی داد مانند شهرداری تهران و یا نهادهایی بزرگتر از آن!‌
و این جریانها بودند که با بزرگ نمایی یک حلقه انحرافی و نیز جریان 11 روز، احمدی نژاد را به یک غول مخالف نظام و منحرف تبدیل کردند و جریان حرکت دولت او را در دو سال آخر کند و متوقف نمودند.

همین جریانها بودند که حاضر نشدند حول آیت الله مصباح به وحدت برسند و در انتخابات قبل ایشان را -نیز که حاضر نشد از نامزد آنها که قالیباف بود حمایت کند - دور بزنند و همچنان نام اصولگرایی را نیز به یدک بکشند.
همین جریانها و نهادهای خاص اما طعم شکست را که ناشی از تفرقه اصولگرایان بود چشیدند ولی هنوز طعم چرب و شیرین قدرت محدودی که دارند و شاید برخوردهای نادرستی که با احمدی نژاد کردند نمی گذارد به اشتباه خود اعتراف کنند و از وی برای حضور در جمع اصولگرایان دعوت کنند.

 


+ قلمی شده در  جمعه 93/10/19 توسط جعفر |  پژواک

این روزها برای وقف بسیار مدیحه ها بیان می شود ولی تجربه این روزگاران به ما مردم مشهد ثابت کرده است که وقف سنتی اشتباه است.
شاید واقف با نیتی خیر اقدام به وقف موقوفه خویش می کند اما این اقدام او در بلند مدت به ضرر مردم و ساکنین سالهای بعد آن شهر خواهد شد.

به عنوان مثال آستان قدس که بزرگترین متولی وقفیات در دنیاست الان با موقوفه های خودش که در مشهد بیشتر از نصف شهر مشهد است هر کاری میکند و کسی هم نیست بر آن نظارت کند
همین الان در میدان فردوسی مشهد و بلوار خیام مشهد چندین باغ میوه را به راحتی تغییر کاربری داده و بدون توجه به اهمیت محیط زیست و آلودگی هوا جای آن در حال ساخت خانه و مجتمع تجاری مشهد مال و بانک و ... است.

پس پیشنهاد بهتر به جای وقف این است که اگر کسی می خواهد کار عام المنفعه ای انجام دهد بهتر است مدیریت آن را به  فرزندان و یا خویشان بعد از خود بسپارد در این صورت حتی اگر بعد از او مدیریت به دست انسان ناخلفی افتاد اولا مدت کمی در دست اوست و همان مجموعه به این بلا دچار می شود و اینطور نمی شود که سازمانی بزرگ به قدرت آستان قدس درست شود که کسی جرات رویارویی با آن را نداشته باشد.

 


+ قلمی شده در  دوشنبه 93/10/1 توسط جعفر |  پژواک
 
صفحه نخست اینجاست
بفرمایید روضه
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
جعفر
هرچه مخلصانه‌تر عمل کنید، خداى متعال بصیرت شما را بیشتر میکند. «اللَّه ولىّ الّذین امنوا یخرجهم من الظّلمات الى النّور»؛ خدا ولى شماست. هرچه به خدا نزدیکتر شوید، بصیرت شما بیشتر خواهد شد و حقایق را بیشتر مى‌بینید.89/9/4

آخرین نوشته ها
احادیث واتساپی همان اسرائیلیات است.
یاد وبلاگ نویسی هامون به خیر
مفسدین اقتصادی صندوق میزان در حاشیه امن
حمله مسلحانه به شهرداری هشتگرد
آمد نیوز کمر نظام را شکست!
[عناوین آرشیوشده]
پیوندها
امام خامنه ای
کیهان
پاوانا
علیرضا قزوه
25میلیون رای(داداش احمد)
جنبش پیامکی
کلیپ های موبایل مبارز
حضور نور
رهسپاریم با ولایت تا شهادت
مذهب عشق
بارقه های امید
توشه آخرت
نامه یک بهایی مسلمان شده
ویکی حزب الله
یاعلی گفتیم وعشق آغاز شد
ایـــــــران آزاد
ایرانی مکتبی
همای رحمت
فازستان
ساعت به وقت کربلا
مناجات با عشق
سرباز حریم ولایت
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
بازدید امروز10
بازدید دیروز73
کل بازدید218043
نوشته های پیشین
آذر 1386
خرداد 1389
بهار 1389
تابستان 1389
از وبلاگ فیلتر شده پژواک
تابستان 89
پاییز 89
مهر 89
آبان 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
خرداد 91
اردیبهشت 91
تیر 91
مهر 91
شهریور 91
آبان 91
دی 91
آذر 91
بهمن 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
آبان 92
مرداد 92
خرداد 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
خرداد 93
تیر 93
مهر 93
مرداد 93
آبان 93
آذر 93
دی 93
بهمن 93
بهمن 94
اردیبهشت 94
اسفند 94
مرداد 96
 

 RSS