سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تزوّدوا فانّ خیر الزّاد التّقوی... زادو توشه بردارید پس بهترین توشه تقوی است

تغییرات در این نسخه:
1- کلیدهای پ و ژ از میان کلیدهای ردیف وسط حذف شد.
2- بعد از 500 کلید آمار کلیدهای زده شده گزارش شده و دوباره صفر می‌شود.
3- از آنجا که با هرکلید تایپ شده صدای آن پخش می‌شود اسم نرم افزار پژواک گذاشته شد.
این نسخه را به شهید اکبر قدیانی تقدیم کردم که پسرش داداش حسین توی قطعه 26 روی ضد انقلاب را کم کرده است.

وبلاگ

 


+ قلمی شده در  چهارشنبه 89/6/31 توسط جعفر |  پژواک

یک هفته پیش بود که کیهان در یادداشتی به قلم حسین شریعتمداری به رئیس جمهور هشدارهایی داد و پیش بینی کرد که وی به زودی مسیر خود را از اصولگرایان جدا خواهد کرد اکنون و با کمال تعجب از قدرت این پیش بینی کیهان به نظر می‌رسد این پیش بینی در حال وقوع است نشانه های آن هم در دو مصاحبه اخیر رئیس جمهور با سیما و روزنامه ایران پیدا شده این متن مصاحبه ایشان با روزنامه ایران:


احمدی نژاد که با روزنامه ایران گفت وگو می کرد در ادامه ضمن انتقاد از کسانی که به راحتی آبروی مومن را می برند، به برخی رسانه ها که همسر سارکوزی را فاسد خواندند اشاره کرد و گفت: آنهایی که راجع به خود من است، من شخصاً گذشت می‌کنم، اما آیا مثلاً یک رسانه می‌تواند به زن یک رئیس‌جمهور اروپایی نسبتی بدهد؟ این با کدام اسلام می‌خواند؟ ممکن است مخالف ما باشد ولی آیا من می‌توانم نسبتی به او بدهم. حتی اگر فردی انحراف اخلاقی دارد، یک رسانه نمی‌تواند این را بنویسد. چرا که خلاف شرع است. یک کسی در کشور ما یک اشکال اخلاقی پیدا کرده و رفته پنهانکاری کرده آیا ما باید برویم تجسس و برملاکنیم؟ این جرم بالاتر از جرم او است. اگر واقعاً عدالتی باشد این افراد باید مجازات بشوند. افرادی که می‌آیند اصرار می‌کنند که یک فردی کافراست، در دین اسلام چنین چیزی وجود ندارد. من فعلاً بحث شخصی نمی‌کنم، بحث حوزه عمل اجتماعی است، مگر یک انسان می‌تواند تجسس و اصرار کند که فردی فاسد است. این نه اسلام است، نه جمهوری اسلامی، نه اخلاق و نه ایرانی و نه مردانگی است. بعضی از روزنامه‌ها خودشان را معیار حق و باطل می‌دانند. خیلی جالب است که می‌گویند اگر ما گفتیم که مثلاً این بد است همه باید بگویند این بد است.(منبع)

و این هم متن مصاحبه با سیما:

دکتر احمدی‌نژاد در‌خصوص برخی افراد و گروه‌ها که خود را منصوب به ایشان می‌دانند و علیه دولت هم فعالیت‌هایی دارند، گفت: کسانی هستند که می‌گویند ما این دولت را سرکار آوردیم، ستاد زدیم، تبلیغات کردیم. ما تشکر می‌کنیم از آنها اما نکاتی درباره این گروه‌ها می‌گویم، اولاً من در انتخابات گفته‌ام که ستاد ندارم، اگر کسی هم کار کرد بعداً توقع نداشته باشد که در اداره امور کشور دخالت کند، این نکته مهمی است، من قبلاً این را اعلام کرده‌ام که وظیفه‌ام این است که کاندیدا شوم. دوستان برای انجام وظیفه سخنرانی کرده‌اند. من تشکر می‌کنم از این‌که انجام وظیفه کرده‌‌اند، اما حالا نباید توقع داشته باشند که دولت مجری نظرات آنها باشد. اما حالا دولت باید بتواند کار خودش را بکند، بالاخره دولت تصمیم‌ می‌گیرد، یک عده خوششان می‌آید، یک عده خوششان نمی‌آید. البته این به این معنی نیست که همه تصمیمات دولت درست است، ما هم اشتباه داریم، اما بررسی و اصلاح می‌کنیم ولی دولت نمی‌تواند اختیار خود را به کس دیگری بدهد. برخی رسانه‌ها هم هستند که این گونه مسائل را مطرح می‌کنند.(منبع)

این هم تکه‌ای از پیش بینی کیهان:

و بالاخره در این باره اگرچه گفتنی بسیار است ولی به این نکته پایانی بسنده می کنیم و خطاب به برادر عزیزمان جناب دکتر احمدی نژاد می گوئیم؛ برادر بزرگوار! جنابعالی به یقین نمونه های فراوانی از پیش بینی های کیهان را که به واقعیت پیوسته است، شاهد بوده اید که نزدیکترین آنها در جریان فتنه 88 بود. کیهان با رصد کردن حرکات دشمن و مراجعه به فرمول شناخته شده آنان، تمامی مراحل فتنه 88 را قبل از وقوع پیش بینی کرده بود و همه آن مراحل بی کم و کاست به وقوع پیوست و اکنون، با توجه به مسیر حرکت «افراسیاب» و مراجعه به فرمول بارها به کار گرفته شده از جانب اینگونه جریانات، پیش بینی کیهان آن است که افراسیاب یاد شده به زودی و شاید طی چند هفته آینده به حضرتعالی پیشنهاد می کند که آشکارا و بی پرده با دوستان واقعی خویش و جریان اصولگرا و حتی دو قوه دیگر اعلام مرزبندی کنید! شاید هم تا به حال این پیش بینی را ارائه کرده باشد! افراسیاب از شما می خواهد که مثلا در یک مصاحبه و یا سخنرانی و یا به هر شکل دیگری اعلام کنید که فقط خودتان هستید و هیچ رابطه و پیوندی با سایر اصولگرایان ندارید، دوستان را به دشمنی متهم کنید و در یک کلمه خود را تنها در میانه میدان بدانید! و....
آقای احمدی نژاد عزیز! اگر به شما چنین پیشنهادی شد، آن را نپذیرید و چنانچه تاکنون این پیشنهاد ارائه شده است، از انجام آن خودداری ورزید. شما برخاسته از اصولگرایی هستید و نه- آنگونه که افراسیاب ادعا می کند- ایجاد کننده آن. افراسیاب جدا کردن شما از دوستان واقعی و توده های مردمی را که به آنان خدمت کرده اید و می کنید، دنبال می کند. نگارنده باتجربه ای که دارد تردیدی ندارد که پیشنهاد یاد شده به حضرتعالی ارائه خواهد شد. پس این پیش بینی هشداردهنده را جدی بگیرید و بلافاصله بعد از ارائه آن پیشنهاد در هویت پیشنهاددهنده تردید کنید. شما برادر عزیز متعلق به مردمی هستید که دوستشان دارید و دوستتان دارند. پس؛
چو به گشتی طبیب از خود میازار
چراغ از بهر خاموشی نگه دار.


+ قلمی شده در  یکشنبه 89/6/28 توسط جعفر |  پژواک

از بعد از اذان صبح تا طلوع آفتاب، خورشید مثل چراغ قوه عمل می‌کند، یعنی هوا هنوز تاریک است اما نور خوررشید به تمام اشیاء بالای سرمان که از یک حدی بالاترند می‌خورد و بازتابش نور خورشید به ما باعث می‌شود که بتوان تمام این اشیاء رو مشاهده کرد یکی از این اشیاء قابل مشاهده ماهواره ها هستند که بعضی مثل ماهواره‌های مخابراتی ثابت و بعضی مثل ماهواره های جاسوسی متحرکند و البته ماهواره های ثابت زیاد قابل تشخیص نیستند اما ماهواره های متحرک به خاطر حرکتشان که بیشتر شمالی جنوبی است به راحتی دیده می‌شوند خیلی جالب است شما هم توی این زمان یک نگاهی به آسمان بیندازید.
البته این سوغات سفر یزدی است که تو این تعطیلات رفتم!


+ قلمی شده در  یکشنبه 89/6/21 توسط جعفر |  پژواک

گاه می‌اندیشم به سکوت آدمها در قبال ظلمها!
به گریه باران بر زمین و فقط گریه باران!

به نگاه معصوم کودکی مرده در آغوش مادری زیرآوار مانده!
می اندیشم و گاه به یاد می آورم
که انسان را چه شده است که این گونه خاموش مانده؟!
و هیچگاه فراموش نمیکنم...

و تو چه میدانی از درد و رنجِ آوارگی!
طعم ظلم و ویرانی منزلت را چشیده‌ای؟!
گرسنگی و تحریم!
مریضی و نداشتن دارو!
خواب و بیدار شدن با صدای بمب هواپیما!
و صدای گریه و شیون مردم!

و آنگاه حیران می‌شوم که مرا تروریست می‌خوانند!
و می‌اندیشم که مگر دفاع از وطن جرم است!
مگر آزادی برای ما حقی قائل نشده!

می‌گویند سرزمینت بدون مردم بوده!
و من با خود می‌گویم پس آن همه مردم که من میشناسم که بودند؟!
و به یاد می‌آورم که انسان را چه شده است که این گونه خاموش مانده؟!


+ قلمی شده در  شنبه 89/6/13 توسط جعفر |  پژواک

فرقی نمی‌کند تحریم تحریم آب باشد یا همه چیز، وقتی کسی را تحریم می‌کنید سعی شود با تمام قدرت از رسیدن همه چیز به او جلوگیری شود، مهم نیست آنجا زن و بچه و کودک باشد، اهمیتی ندارد کسی تشنه باشد و آب نباشد! اهمیتی ندارد مریضی باشد و دارو نباشد، تحریم از همان اول یکی از سلاحهای اصلی ما بوده و هست، اصلا تحریم می‌کنیم چون هستیم و چون نمی‌خواهیم باشند!
چی؟! شما چی گفتی؟! حقوق بشر! انگار هنوز توی اون کله پر از هوات نرفته که این حقوق بشر هم یکی از همون سلاح‌های ماست!
بله داشتم می‌گفتم بودنشان با منافع ما سازگار نیست، یک عده اجنبی تو اسرائیل از همون اول بودن به نام فلسطینی که باید بریزیمشون بیرون، تروریستهای بی همه چیز!


+ قلمی شده در  سه شنبه 89/6/9 توسط جعفر |  پژواک
   1   2   3   4      >
 
صفحه نخست اینجاست
بفرمایید روضه
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
جعفر
هرچه مخلصانه‌تر عمل کنید، خداى متعال بصیرت شما را بیشتر میکند. «اللَّه ولىّ الّذین امنوا یخرجهم من الظّلمات الى النّور»؛ خدا ولى شماست. هرچه به خدا نزدیکتر شوید، بصیرت شما بیشتر خواهد شد و حقایق را بیشتر مى‌بینید.89/9/4

آخرین نوشته ها
احادیث واتساپی همان اسرائیلیات است.
یاد وبلاگ نویسی هامون به خیر
مفسدین اقتصادی صندوق میزان در حاشیه امن
حمله مسلحانه به شهرداری هشتگرد
آمد نیوز کمر نظام را شکست!
[عناوین آرشیوشده]
پیوندها
امام خامنه ای
کیهان
پاوانا
علیرضا قزوه
25میلیون رای(داداش احمد)
جنبش پیامکی
کلیپ های موبایل مبارز
حضور نور
رهسپاریم با ولایت تا شهادت
مذهب عشق
بارقه های امید
توشه آخرت
نامه یک بهایی مسلمان شده
ویکی حزب الله
یاعلی گفتیم وعشق آغاز شد
ایـــــــران آزاد
ایرانی مکتبی
همای رحمت
فازستان
ساعت به وقت کربلا
مناجات با عشق
سرباز حریم ولایت
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
بازدید امروز6
بازدید دیروز73
کل بازدید218039
نوشته های پیشین
آذر 1386
خرداد 1389
بهار 1389
تابستان 1389
از وبلاگ فیلتر شده پژواک
تابستان 89
پاییز 89
مهر 89
آبان 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
خرداد 91
اردیبهشت 91
تیر 91
مهر 91
شهریور 91
آبان 91
دی 91
آذر 91
بهمن 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
آبان 92
مرداد 92
خرداد 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
خرداد 93
تیر 93
مهر 93
مرداد 93
آبان 93
آذر 93
دی 93
بهمن 93
بهمن 94
اردیبهشت 94
اسفند 94
مرداد 96
 

 RSS