سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تزوّدوا فانّ خیر الزّاد التّقوی... زادو توشه بردارید پس بهترین توشه تقوی است

1- آپوکالیپتو فیلمی که به آخر الزمان هم مشهور است را دیدم واقعا این آمریکاییها چه رویی دارند بعد از اینکه ریشه سرخ پوستهارا کندند و نسل  آنها را با کشتار منقرض کردند  حالا  فیلم می سازند که نه قبل از اینکه ما آنها (قاره آمریکا)را کشف کنیم  آنها خودشان ، خودشان را نابود کردند!
اول فیلم یک جمله از ویل دورانت می نویسند به این مضمون که تمدنها از خارج نابود نمی شود بلکه از داخل دچار فرو پاشی می شوند و بعد در فیلم نشان میدهد که آنها به خاطر عقاید انحرافی خودشان دست به کشتار یکدیگر میزنند! و بعد از کلی کشتار در آخر فیلم نشان می دهد تازه کشتی مثلا کریستف کلمب آمده به ساحل آمریکا !


2- باید به روزنامه کیهان و خصوصا شخص حسین شریعتمداری تبریک گفت، یکی از کسانی که از همان اول جریان انحرافی را شناسایی کرد و آنرا جریان مکمل فتنه 88 دانست شریعتمداری بود شاید در نگاه اول هر کسی نمی توانست تشخیص دهد که جوانفکر و مشایی که از روزنامه ایران هستند و این روزنامه و این اشخاص هم مرتبط با رئیس جمهورند چطور ممکن است که با  جریان  فتنه   و  موسوی و ... مرتبط می شوند  ؟! اما چند روز پیش که جوانفکر رفت و با روزنامه اعتماد از حامیان فتنه 88 مصاحبه کرد تازه خیلی ها به این واقعیت پی بردند. لینک (البته روزنامه اعتماد به خاطر همین مصاحبه 2 ماه توقیف شد و آقای جوانفکر هم به خاطر ویژه نامه خاتون به یک سال حبس توسط هیئت منصه مطبوعات محکوم شد)

3- این هم گفت و شنود امروز کیهان با موضوع مزدور

گفت: عضو فراری حلقه کیان که در استخدام رادیو آمریکاست در مصاحبه با گویانیوز- معروف به سیانیوز- گفته است «پولی که اپوزیسیون از سازمان های اطلاعاتی آمریکا و اروپا دریافت می کند، دستمزد آنهاست و نباید به اپوزیسیون مزدور گفته شود»!
گفتم: خب! دیگه چی؟!
گفت: مجید محمدی در این مصاحبه گفته است «کسانی که ما را مزدور می نامند توجه ندارند که گرفتن حق الزحمه در قبال کاری که برای دولت های آمریکا و اروپا انجام می دهیم حق طبیعی و قانونی ماست»!
گفتم: به شخصی گفتند؛ رفیقت دار فانی را وداع گفت؛ پرسید دار فانی دیگر چه جور «دار»ی است؟ گفتند؛ یعنی به رحمت ایزدی رفت. پرسید؛ رحمت ایزدی دیگه کیه؟ گفتند؛ از جهان رخت برکشید. گفت؛ رفیقم فقط رختش را آب می کشید. گفتند؛ عجب خنگی هستی ها! رفیق الاغت مرد! و یارو با تعجب گفت؛ دیدی گفتم اشتباه می کنید، الاغ من غیر از خود من رفیق دیگری نداشت!+ قلمی شده در  دوشنبه 90/8/30 توسط جعفر |  پژواک
 
صفحه نخست اینجاست
بفرمایید روضه
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
جعفر
هرچه مخلصانه‌تر عمل کنید، خداى متعال بصیرت شما را بیشتر میکند. «اللَّه ولىّ الّذین امنوا یخرجهم من الظّلمات الى النّور»؛ خدا ولى شماست. هرچه به خدا نزدیکتر شوید، بصیرت شما بیشتر خواهد شد و حقایق را بیشتر مى‌بینید.89/9/4

آخرین نوشته ها
احادیث واتساپی همان اسرائیلیات است.
یاد وبلاگ نویسی هامون به خیر
مفسدین اقتصادی صندوق میزان در حاشیه امن
حمله مسلحانه به شهرداری هشتگرد
آمد نیوز کمر نظام را شکست!
[عناوین آرشیوشده]
پیوندها
امام خامنه ای
کیهان
پاوانا
علیرضا قزوه
25میلیون رای(داداش احمد)
جنبش پیامکی
کلیپ های موبایل مبارز
حضور نور
رهسپاریم با ولایت تا شهادت
مذهب عشق
بارقه های امید
توشه آخرت
نامه یک بهایی مسلمان شده
ویکی حزب الله
یاعلی گفتیم وعشق آغاز شد
ایـــــــران آزاد
ایرانی مکتبی
همای رحمت
فازستان
ساعت به وقت کربلا
مناجات با عشق
سرباز حریم ولایت
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
بازدید امروز71
بازدید دیروز17
کل بازدید218031
نوشته های پیشین
آذر 1386
خرداد 1389
بهار 1389
تابستان 1389
از وبلاگ فیلتر شده پژواک
تابستان 89
پاییز 89
مهر 89
آبان 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
خرداد 91
اردیبهشت 91
تیر 91
مهر 91
شهریور 91
آبان 91
دی 91
آذر 91
بهمن 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
آبان 92
مرداد 92
خرداد 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
خرداد 93
تیر 93
مهر 93
مرداد 93
آبان 93
آذر 93
دی 93
بهمن 93
بهمن 94
اردیبهشت 94
اسفند 94
مرداد 96
 

 RSS