سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تزوّدوا فانّ خیر الزّاد التّقوی... زادو توشه بردارید پس بهترین توشه تقوی است
جهان نیوز: در میان سکوت جامعه جهانی، مسلمانان در اقلیم آراکان در غرب برمه به دست دولت بودایی این کشور به طرز وحشیانه ای کشته می شوند.
تصاویر فیلم سوزاندن چند نفر را نشان میدهد مراقب باشید.(link)

+ قلمی شده در  سه شنبه 91/4/27 توسط جعفر |  پژواک

کیهان، حسین شریعتمداری:
روز شنبه همین هفته طی یادداشتی در کیهان و با عنوان «مانور موش ها » ضمن ابراز امیدواری از تصمیم قابل تقدیر 
- و البته دیرهنگام- سران محترم سه قوه برای مقابله جدی با پدیده گرانی، به نفوذ غریبه ها در لایه های میانی برخی از مراکز تصمیم ساز و سیاست پرداز نظام و نقش تخریبی آنها نیز اشاره شده بود. در یادداشت کیهان آمده بود؛ این طیف که تعداد آنها بسیار اندک و کم شمار نیز هست، با مافیای اقتصادی رابطه ای دوسویه دارند و در مقابل سهمی که از کلان سرمایه داران دریافت می کنند، زمینه و رانت مورد نیاز آنان برای غارتگری را - معمولاً دور از چشم مسئولان بالادستی- فراهم می آورند. اما، نقش نفوذی ها در همین نقطه پایان نمی پذیرد، بلکه شماری از آنان را می توان آدرس داد که انگیزه ای فراتر از اینگونه دزدی یا «دله دزدی»ها دارند! این عده قبل از آن که به سوء استفاده های مالی و مادی نظر داشته باشند، اخلال در چرخه اقتصادی کشور را دنبال می کنند و برای خروجی و پی آمد تلخ این اخلال که گرانی و سختی معیشت مردم است، دندان طمع تیز کرده اند. طیف مورد اشاره از این طریق- و به زعم خود- در پی آن است که از یکسو در افکار عمومی ناهنجاری های ناشی از اخلال در چرخه اقتصادی کشور را به حساب کارآمدی! تحریم ها که به شدت مورد نیاز آمریکا و متحدانش است، بنویسد و از سوی دیگر خنجر یک جریان سیاسی را که تشنه مذاکره و رابطه با آمریکاست، برای فرو بردن به پهلوی ملت تیز کند!
ادامه مطلب...

+ قلمی شده در  سه شنبه 91/4/20 توسط جعفر |  پژواک

آیت الله وحید خراسانی دام ظله العالی  در دیدار جمعی از جوانان و خادمین عاشورای فاطمی برکات کار آنان را برشمردند و به همگان توصیه کردند که قرآن را بخوانند و به امام زمان هدیه کنند . سپس معظم له سفارش اکید  نمودند که طبق سنوات گذشته شب نیمه شعبان ساعت 11 شب همگی دست به دعا برداشته ، دعای فرج را زمزمه کنند...
و فرمودند:
...ساعت 11 از شب را اختیار کردیم، چون عدد 11 عدد امام یازدهم است و او پدر امام زمان است . در ساعتی که ساعت 11، به اسم امام یازدهم است، ممکن نیست نظر امام دوازدهم به این مملکت متوجه نشود، منتهی قدر این مطالب را کسی نمی فهمد الا خواص...


+ قلمی شده در  سه شنبه 91/4/13 توسط جعفر |  پژواک

خبرهای کشتار مردم بیگناه به دست گروههای شبه نظامی و وهابیون در سوریه نگران کننده است، دیروز رئیس جمهور سوریه کشورش را در حالت جنگ اعلام کرده است به نظر میرسد بهترین راه حل در شرایط فعلی الگو گرفتن از بسیج مردمی در ایران باشد، چون دشمن در سوریه به حرکات ایذایی روی آورده است و به صورت چریکی و موضعی وارد جنگ می شود بهترین راه حل در سوریه کمک گرفتن از مردم و تشکیل بسیج مردمی است.


+ قلمی شده در  پنج شنبه 91/4/8 توسط جعفر |  پژواک

شاید خیلی از مردم ندانند که صندوق المیزان در مشهد متعلق به قوه قضائیه است. این صندوق مثل همه صندوقهای قرض الحسنه دیگر به مردم وام می دهد اما با همه صندوقهای دیگر تفاوت دارد و تفاوتش این است که متعلق به قوه قضائیه است!

اگر به هر دلیلی کسی سند ملکی را گرو بگذارد و وامی از این صندوق بگیرد و در پرداختش با مشکل مواجه شود دیگر روزگارش سیاه خواهد شد.

باز نشستگان قوه قضائیه در این صندوق چنان قدرتی دارند که از تصور هر صندوق دیگر خارج است. برای مثال درد دل دوستی که برایم صحبت میکرد را برایتان می گویم. این دوست ما سند منزلی را که 8 واحد مسکونی داشته و نزدیک یک میلیارد ارزش داشته است برای گرفتن وامی به ارزش یک دهم این مبلغ در این صندوق میگذارد و صندوق فقط برای بدهی آن وام و سود کلان آن، منزل 8 واحدی او را از طریق سازمان ثبت به مزایده میگذارند به گونه ای که حتی ابلاغیات مزایده نیز به دست او نرسیده است.

وقتی که دوست ما شکایتش را به قوه قضائیه و دیوان عدالت اداری می برد که پرونده از تاریخ مهر 90 تشکیل می شود و بعد از کلی برو بیا به تهران نهایتا قوه قضائیه یا همان قاضی دیوان عدالت اداری بعد از یک سال در خرداد 91 اعلام میکند این رسیدگی در صلاحیت دادگاه من نیست!!!

راستی پس در کدام دادگاه باید داد برد؟ آیا اگر طرف دعوی صندوقی غیر از صندوق میزان متعلق به قوه قضائیه بود باز هم اینگونه حکم صادر میشد؟ در زیر جمله آخری که رئیس دادگاه در مورد  پرونده صادر کرده را گذاشته ام.

 

 


-نسبت به دعوی ع    به طرفیت اداره کل ثبت اسناد و املاک استان x مبنی بر اعتراض به اقدامات و تقاضای ابطال آن به موجب دادنامه شماره x مورخ x قرار عدم صلاحیت صادر شد.

 

پ.ن:

صندوق میزان در آستانه ورشکستگی است؟

 موسسه مالی و اعتباری میزان و عدالت قضات!

پولتان را از این بانک‌ها بیرون بکشید!

 


+ قلمی شده در  دوشنبه 91/4/5 توسط جعفر |  پژواک
 
صفحه نخست اینجاست
بفرمایید روضه
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
جعفر
هرچه مخلصانه‌تر عمل کنید، خداى متعال بصیرت شما را بیشتر میکند. «اللَّه ولىّ الّذین امنوا یخرجهم من الظّلمات الى النّور»؛ خدا ولى شماست. هرچه به خدا نزدیکتر شوید، بصیرت شما بیشتر خواهد شد و حقایق را بیشتر مى‌بینید.89/9/4

آخرین نوشته ها
احادیث واتساپی همان اسرائیلیات است.
یاد وبلاگ نویسی هامون به خیر
مفسدین اقتصادی صندوق میزان در حاشیه امن
حمله مسلحانه به شهرداری هشتگرد
آمد نیوز کمر نظام را شکست!
[عناوین آرشیوشده]
پیوندها
امام خامنه ای
کیهان
پاوانا
علیرضا قزوه
25میلیون رای(داداش احمد)
جنبش پیامکی
کلیپ های موبایل مبارز
حضور نور
رهسپاریم با ولایت تا شهادت
مذهب عشق
بارقه های امید
توشه آخرت
نامه یک بهایی مسلمان شده
ویکی حزب الله
یاعلی گفتیم وعشق آغاز شد
ایـــــــران آزاد
ایرانی مکتبی
همای رحمت
فازستان
ساعت به وقت کربلا
مناجات با عشق
سرباز حریم ولایت
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
بازدید امروز59
بازدید دیروز17
کل بازدید218019
نوشته های پیشین
آذر 1386
خرداد 1389
بهار 1389
تابستان 1389
از وبلاگ فیلتر شده پژواک
تابستان 89
پاییز 89
مهر 89
آبان 89
آذر 89
دی 89
بهمن 89
فروردین 90
اردیبهشت 90
خرداد 90
تیر 90
مرداد 90
شهریور 90
آبان 90
آذر 90
دی 90
بهمن 90
اسفند 90
فروردین 91
خرداد 91
اردیبهشت 91
تیر 91
مهر 91
شهریور 91
آبان 91
دی 91
آذر 91
بهمن 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
آبان 92
مرداد 92
خرداد 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
اردیبهشت 93
خرداد 93
تیر 93
مهر 93
مرداد 93
آبان 93
آذر 93
دی 93
بهمن 93
بهمن 94
اردیبهشت 94
اسفند 94
مرداد 96
 

 RSS